Google Harita Kayıt

Google Harita Kayıt

Google Benim İşletmem Harita Kayıt Nasıl Yapılır?

Google tarafından işletmelere özel verilen bir hizmet olan ''Benim İşletmem Harita Kaydı'', dünya genelinde giderek artan internet kullanımı nedeni ile işletme ve kurumlara birçok avantaj sağlamaya devam etmektedir. Google haritaları üzerinde yer bildirimi yapılmasına imkan veren hizmet, birçok kullanıcı tarafından aktif bir şekilde uygulanmaktadır.

Google Benim İşletmem Harita Kaydı Nedir?

Google tarafından işletme ve kurumlara sunulan en önemli özellikler arasında bulunan Benim İşletmem hizmeti, işletme sahiplerinin Google haritaları üzerinde yer bildirimi eklemesine ve bu sayfanın bu kişiler tarafınca yönetilmesine imkan sunmaktadır.

Google haritaları üzerinde aramalar sonucu bulunabilen işletme isimleri, aynı zamanda konum ve çalışma saatleri gibi ekstra bilgileri de içerdiğinden; müşteri memnuniyetini sağlamak açısından oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Her gün binlerce işletme sahibinin tercih ettiği hizmet sayesinde, yönetilen işletme ve kurumlar Google haritaları tarafından kolaylıkla bulunarak diğer müşterilerin aramalarına cevap verilmektedir.

Google Benim İşletmem Harita Kaydı Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Google tarafından sunulan ve işletmeler tarafından en çok tercih edilen hizmetler arasında yer alan ''Benim İşletmem'' sisteminin işletmelere sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır.

Bu avantajlar uzun vadede birçok karı beraberinde getirirken, Benim İşletmem sisteminin işletmelere sunduğu avantajlardan bazıları şunlardır;

 • Google Haritalar'a eklenen işletme konumunuz, birçok potansiyel müşteri tarafından görüntülenir.
 • İşletmeler tarafından sisteme eklenen çalışma saatleri ve çalışma günleri, bu hizmet sayesinde birçok kullanıcıya açık bir şekilde paylaşılır.
 • İşletmeler tarafından eklenerek onaylanan telefon, e-mail ve sabit hat numaraları, bu sistem üzerinde paylaşılarak binlerce potansiyel müşterinin ulaşabilmesini sağlar.
 • Adres bilgilerini tam ve doğru bir şekilde girerek, Google kullanan birçok kullanıcı tarafından işletme bilgileriniz ulaşılır olabilir.
 • Google Benim İşletmem hizmeti sayesinde tarafınıza sunulan işletmenize dair tüm istatistik ve grafiklere ulaşarak, işletmenizin son gelişmelerini an ve an takip edebilirsiniz.
 • Google Haritalar üzerinde yorum, puan ve fotoğraf gibi müşteri geri dönüşlerini alabileceğiniz gibi, müşteri geri dönüşleri sayesinde işletmenizde değişikliklere gidebilirsiniz.

Bu gibi avantajlar nedeni ile işletmelere büyük bir fayda sağlayan Benim İşletmem hizmeti, internet kullanımının her geçen gün daha fazla sayıya ulaşması nedeni ile daha çok önem kazanmaktadır. Bununla beraber sistem sayesinde ulaşabileceğiniz işletme grafikleri ve istatistikleri sayesinde, işletmenize dair son gelişmeleri ve müşteri yorumlarına kolaylıkla ulaşarak; işletmenizin büyümesi için gerekli adımları oldukça bir süre erkenden çözme yoluna başvurabilirsiniz.

Google Benim İşletmem Harita Kaydında Ne Gibi Bilgiler Yer Alır?

İşletmeler tarafından ya da aracı kurumların sunduğu avantajlar ile birlikte Google Benim İşletmem hizmetine katılan işletmelerin, potansiyel müşterilere sunmak istediği bilgiler sisteme eklenmektedir. İşletmeler tarafından hiçbir risk barındıracak bilginin yer almadığı Google Haritalar bilgileri, tamamen potansiyel müşteri kitlesinin internet yardımı ile işletmeniz hakkında daha fazla güncel bilgiye ulaşması hedeflenir.

Google firmasının müşteriler ile paylaşılmasına izin verdiği harita bilgileri şunlardır;

 • Harita konumu
 • Açık adres bilgisi
 • İşletmeye ait görsel paylaşımları
 • İşletmenin doğrulanmış iletişim bilgileri
 • İşletmeye ait çalışma gün ve saatleri

Bu bilgilerin potansiyel müşteriler ile paylaşılarak internet üzerinden işletmelerin görünür olmasını sağlayan Google Benim İşletmem hizmeti sayesinde, müşteriler ile işletmenize dair paylaşmak istediğiniz tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Google Benim İşletmem Harita Kaydı Nasıl Yapılır?

Google Benim İşletmem hizmetinden yararlanarak işletmesini internet ortamında görünür kılmak isteyen kişiler tarafından her geçen gün daha fazla tercih edilen hizmet, Google resmi web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Harita kayıtlarının alınabilmesi için oluşturulan Google Benim İşletmem sayfası üzerinden harita kayıt işlemini kullanarak, oluşturmak istediğiniz işletmeye dair isim, adres ve iletişim bilgileri gibi bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmektedir.

İl, ilçe, semt, mahalle, sokak ve bina numarası gibi bilgilerin yer aldığı adres bilgisini eksiksiz bir şekilde sisteme girerek, adresi onaylamanız sonucu işletme adresi sisteme yüklenmektedir. Daha sonra iletişim bilgilerinde kullanacağınız telefon numarası ve e-mail gibi değişkenleri girerek, mobil onay yöntemi ile bu bilgileri de doğrulamanız istenir. Son olarak işletme kategorisini de seçerek, Google Benim İşletmem hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Google Benim İşletmem Harita Kaydı Müşteri Geri Dönüşü

Google Benim İşletmem hizmetine resmi olarak başvurduktan sonraki süreçte, Google hizmetleri üzerinde işletmenizin yayınlanma süreci yoğunluğa göre değişkenlik gösterebilmektedir. Google haritalarda görüntülenmeye başlayarak internet mecrasında bir anlam bulan işletmeniz, bu aşamadan sonra işletmenizi ziyaret eden kişiler tarafından Google üzerinden yorumlanabilmektedir.

Olumlu ve olumsuz birçok yorumun yer alabileceği gibi, Google Benim İşletmem hizmeti sayesinde işletmenizi tercih eden müşteri kitlesinden sağlıklı bir geri dönüş alabilme imkanınız bulunmaktadır. İşletme büyüme planları arasında en büyük katkı oranlarından biri arasında bulunan müşteri geri dönüşleri sayesinde, işletmenizin geleceğe dair planlarını bu müşteri geri dönüşleri sayesinde daha objektif bir şekilde oluşturabilir ve bu sayede almanız gereken önlemleri daha erkenden alabilme imkanına erişebilirsiniz.

Google Benim İşletmem Uygulaması

Google tarafından Benim İşletmem hizmetinden aktif bir şekilde yararlanmaya başlayan kişiler için yürürlüğe koydu bir uygulama olan Benim İşletmem uygulaması bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden entegre edilmiş bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu uygulamayı kullanarak Benim İşletmem hizmetinde yer aldığınız süre boyunca birçok analiz ve istatistiğin yer aldığı grafikleri görüntüleme imkanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bununla beraber işletmeniz üzerinde yapılan çalışma saatleri ve günleri, isim değişikliği, fotoğraf ekleme gibi işlemleri, bu uygulama yardımı ile gerçekleştirerek işletmenizin Benim İşletmem sayfası üzerinde yeni güncellemeleri hızlı ve kolay bir şekilde uygulayarak sisteme girebilirsiniz.

Google Benim İşletmem ve Harita Kaydı İstatistikleri

Google Benim İşletmem hizmetinin sunduğu en büyük avantajlar arasında bulunan işletme istatistikleri, işletme yöneticilerine oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu istatistikler sayesinde işletmenizi internet üzerinde görüntüleyen kişi sayısı, olumlu veya olumsuz puanlama sayıları, işletmenize dair yapılan müşteri yorumları, müşterilerinizin eklediği fotoğrafları kolaylıkla görüntüleyebilme imkanına sahip olabilme şansınız bulunur.

Bu istatistikler sayesinde işletmenizi an ve an takip ederek, yaşanılabilecek olumsuz durumları Google Benim İşletmem hizmeti sayesinde daha erken fark ederek, zaman kaybetmeden çözüm yollarına başvurabilirsiniz. Bununla birlikte işletmeniz üzerinde internet ve fiziki ziyaretçi istatistikleri arasında yaş ortalaması, cinsiyet oranı gibi bilgilere de erişerek, işletmeniz üzerinde bu istatistiklerden yola çıkaran bir takım yenilik veya değişiklik yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Google Benim İşletmem ve Harita Kaydı Hizmetimizden Yararlanın

Google işletme hizmeti tarafından işletmelere sunulan önemli bir özellik olan Benim İşletmem sistemine kayıt ve giriş sırasında desteklerimizi sunduğumuz hizmetimizden yararlanarak; avantajlı PIN kodları paketlerimizi inceleyebilir ve bu hizmet sayesinde sınırsız sayıda konum ekleme imkanına erişebilirsiniz.

Google Benim İşletmem sistemi için verdiğimiz hizmet sayesinde, hiçbir ekstra zaman harcamadan dakikalar içerisinde Google sistemine eklenen işletmeniz, zaman avantajı sayesinde binlerce potansiyel müşteriye ulaşma imkanına yalnızca dakikalar içerisinde sahip olur. Bununla beraber sahipsiz konumlar üzerinde de harita kayıtları oluşturabileceğiniz gibi, tamamen legal bir şekilde hiçbir uğraş ve zaman kaybı yaşamadan işletmenizi Google Benim İşletmem hizmetine ve harita kayıtlarına ekleyebilir, oldukça uygun fiyatlara hizmetimizin sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.